Microsoft Operasyon Merkezi

Microsoft’un verimliliği artırıcı çözümlerini sizlere Netaş’ın uzman kadrosunun deneyimi ve yetkinliğiyle sunduğumuz Netaş Microsoft Operasyon Merkezi, ihtiyacınız olan her adımda size destek olmak üzere tasarlandı.

Türkiye’nin en büyük kurum ve kuruluşlarını kapsayan yaklaşık 200 şirketin Microsoft çözüm ortağı olan Netaş, 25 yılı aşkın bu iş birliği süresince ‘Yılın İş Ortağı’ ve ‘Yılın Projesi’ gibi 20’nin üzerinde ödül aldı. 2017 Microsoft Ülke Partneri seçildi.

Bizimle iletişime geçmenizle birlikte, ihtiyaçlarınızı birlikte belirliyor, bu ihtiyaçlara yönelik Microsoft çözümlerinin entegrasyonunu uçtan uca hizmet anlayışımızla gerçekleştiriyoruz. Dahası, yenilikler hakkında sizleri önceden bilgilendiriyor, işletim, eğitim ve bakım gibi her alanda proaktif destek sunuyoruz.

Uçtan Uca Çözümlerimiz ile Size Sağlayabileceğimiz Temel Faydalar

  • Hizmet Kalitenizde Artış
  • Yüksek Performans ve Üretkenlik
  • Düşük Maliyet
  • Düşük Risk
  • İş Sürekliliğine Destek

Microsoft Operasyon Merkezi

Bulut Ultra Destek Paketleri

Office 365 ve Azure ürünlerinin standart fiyatına, Netaş uzmanlarının becerileri ve hizmetleri de dâhil.

Bulut ile maliyet ve rekabet avantajı kazanın.

Netaş olarak, Microsoft’un tüm çözüm ailesiyle hizmet veriyoruz. Bulut ile ilgili en güncel yetkinlikleri sizinle paylaşıyor, tüm yeniliklerden faydalanmanızı sağlıyoruz.

Bulut Ultra Destek ve İşletim Seviyeleri

Size, 4 farklı seviyede yüksek kalitede işletme ve destek hizmetini en iyi şekilde sağlarken, siz de ana işinize odaklanıp verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Office 365 Ultra İşletim ve Destek Paketi

Office 365 Ultra İşletim ve Destek Paketi ile kurumunuza esneklik ve mobilite kazandırın. Yerel ve küresel pazarlarda rekabet gücünüzü arttırın.

Azure Ultra İşletim ve Destek Paketi

Bulut altyapısının konfigürasyonu, servislerin ve uygulamaların çalıştırılması, mevcut sistemlerin taşınması, izlenmesi ve işletilmesi için yetkin ve deneyimli ekibimizle yanınızdayız.

İş Sürekliliği Paketi

Lider bulut altyapısı ve ultra desteğimiz ile önemli BT sistemlerinizin tamamını koruyun.

SAP Paketleri

SAP ve Microsoft tarafından onaylanmış Azure çözümleri için verdiğimiz ultra destek sayesinde iş performansınızı artırın.

Başarı Hikayesi: Sanko Holding

Başarı Hikayesi: Simit Sarayı

eBülten Üyeliği

Tüm yeniliklerimizden haberdar olmak için eBültenimize kayıt olun!