Salesforce ile Fark Yaratın!

image

Müşteri odaklı inovatif çözümler

Salesforce ile Netaş’ın en önemli ortak noktaları ‘müşteri’ ve ‘yenilikçilik’e verdikleri önem. Salesforce Türkiye İş Ortağı olarak, tüm çözümlerimizin üzerine en uç noktada Salesforce çözümlerini ekleyerek, Salesforce’un küresel ölçekte yenilikçi, öncü, dönüşüm ve değişimlere yön veren vizyonunu Türkiye pazarına Netaş’ın yarım asrı aşkın teknoloji tecrübesini de koyarak sunuyoruz.

Geniş ürün ve servis yelpazesi

Dünyanın 1 numaralı CRM sistemi, satış ekiplerinizin daha fazla fırsat kazanmasına, daha verimli çalışmasına ve çok daha etkin çalışarak müşterilerinizin beklentilerine karşılık verebilmesine olanak sağlar.

image

Salesforce Sales Cloud

Sales Cloud satış süreçlerinizi otomatize ederek size kâğıt işleriyle uğraşmaktan kurtarır. Siz de satış yapmaya dönebilirsiniz. Müşterilerinizi, önemli sözleşmeleri, satış performansını ve müşteri ilişkilerini kolayca takip edersiniz. Kontrol panelleri ve raporlar sayesinde gerçek zamanlı iç görülerle güncel durumu kesintisiz takip edebilirsiniz.

Çözüm videosunu izleyin

Salesforce Service Cloud

Service Cloud müşteri memnuniyetinizi artırarak, sürekli değer yaratır, işletmenizi öne çıkarır. Kurulumu basittir. Müşteri taleplerini e-posta, sosyal medya, telefon ve sohbet platformundan alarak tek bir konsola taşıyarak, bu talepleri hemen doğru kişilere yönlendirin. Oluşturduğunuz bilgi havuzu ile müşteri destek uzmanlarınız her ihtiyaç halinde doğru yanıtları versin.

Çözüm videosunu izleyin

Salesforce Marketing Cloud

Salesforce Marketing Cloud, hem B2B hem B2C müşterileriniz için en özel müşteri deneyimini tasarlar. Ürün ve hizmetlerinizin bilinirliğini artırır, yeni satışlar için ipuçları yakalayarak satış ekibinizi hedeflerine taşır. Salesforce Marketing Cloud ile müşterilerinizi yakından tanıyın, onlara bağlı kalın ve uçtan uca tüm müşteri deneyimini kişiselleştirin. Tüm bunları yaparken, bir yandan da pazarlama yatırımlarınızın geri dönüşünü keyifle izleyin.

Çözüm videosunu izleyin

Salesforce Communities

Salesforce Community Cloud, müşterilerinizi, iş ortaklarınızı ve çalışanlarınızı çevrimiçi bir sosyal platformda bir araya getirerek, birlikte çalışmaları için gerekli veri ve kayıtları paylaşmalarını sağlar. Bu sayede işletmenizdeki herkes müşterilere daha etkin hizmet sağlayarak, anlaşmaları hızla tamamlar, işlerini gerçek zamanlı olarak uzaktan yaparlar.

Çözüm videosunu izleyin

İletişim