Sorularınız için;

Netaş VIO

Destek Ekibi

vio@netas.com.tr

VIO (Video İletişim Ortamı) markası altında, kurumlar ve sektör özelinde, kurulum gerektirmeden web üzerinden bağlanan güvenli video konferans iletişim platformu sunuyoruz.

Video kullanımının farklı sektörlerdeki pek çok kurum arasında gittikçe yaygınlaştığı bu dönemde, VIO konferans özellikleri, kolay kurulum ve arayüz çözümleriyle verimli kullanım imkânı sağlıyor. Çalışanları, müşterileri, iş ortaklarını, öğrencileri, eğitmenleri ses, video ve dosya paylaşımıyla bir araya getiren VIO, güvenli ve interaktif bir iletişim ortamı sunuyor.

VIO, ölçeklenebilir, yüksek kaliteli web tabanlı video iletişim ortamıyla, mesafeleri kısaltarak işinizi kolaylaştırıyor. Bulut üzerinden kullanım imkânı sunan VIO, yüksek verimlilik elde ederek işletme maliyetlerini düşürmenizi sağlıyor.

İş hayatında, herkesin bir araya gelip aynı odada çalışma, toplantı yapma dönemi artık geride kaldı. VIO, toplantılarınızı ya da kolektif çalışmalarınız için gereken iletişimi, web üzerinden yürütmenizi sağlıyor. VIO ile web üzerinden planlı ya da plansız toplantılar oluşturmanız; ofis dışındaki çalışanlarınıza veya uzaktaki müşterilerinize anında ulaşmanız, birlikte çalışmanız ve interaktif toplantılar yapmanız mümkün oluyor.

 

Canlı Sanal Sınıf Deneyimi

Dijital dünyadaki eğitim, günümüzün ve geleceğin eğitim modeli haline gelmiş durumda. VIO Akademi, bu anlamda başarılı bir yatırım olarak, geleceğin eğitim kurumlarına göz kırpıyor. VIO Akademi’nin pedagojik açıdan eğitim amaçlı kullanıma uygun sesli ve görüntülü sanal sınıflarıyla, uzaktan etkin eğitim kolaylığı sağlanıyor. VIO Akademi’nin ekran paylaşımı özelliği, ortak doküman üzerinde çalışabilme ve ortak beyaz tahtadan paylaşım yapabilme imkânı sunuyor.

VIO Akademi’nin Ayrıcalıkları

  • Pedagojik açıdan eğitim amaçlı kullanıma uygun interaktif kullanıcı ara yüzü.
  • Yerel teknik destek hizmetiyle sorunsuz kullanım.
  • Tablet desteğiyle ortak beyaz tahta kullanımı kolaylığı.
  • Kurulum gerektirmeden, WebRTC teknolojisini destekleyen internet tarayıcıları ile bağlanabilme.
  • Standart protokol desteği aracılığıyla bütün Ders Yönetim Sistemi üreticileri ile entegrasyon esnekliği.
  • Kurum kimliği ile özelleştirme, kurumun diğer uygulamalarına ve web sitesine entegre olabilme fırsatı

 

 

 

eBülten Üyeliği

Tüm yeniliklerimizden haberdar olmak için eBültenimize kayıt olun!