Operasyon ve İş Destek Çözümleri

Kurumların iş ve operasyonlarını yürütürken ihtiyaç duyabilecekleri bilgi sistemi çözümlerini oluşturuyoruz. Çözümün oluşturulması için gerekli olan yazılım, donanım ve şebeke bileşenlerini bir araya getirerek, firmanın kendi sisteminin parçalarıyla tamamen entegre çalışacak şekilde, müşterilere özel merkezi yönetim sistemleri geliştiriyoruz.

Önceliklendirilmiş Erişim Yönetimi

Binlerce cihazın konumlandığı ICT altyapınızda, yüzlerce çalışanın değerli bilgilere erişimlerinin en kolay yoldan kontrol altına alınmasını sağlamak ve kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız.

Devamı için tıklayın!

IP Servis Orkestrasyonu

Yeni nesil network’lerde, katlanarak artan yeni servis aktivasyon istekleri veya akışlarda beklenen hızlı değişiklikler servis sağlayıcıların başını ağrıtmaktadır.

Devamı için tıklayın!

Yatırım Verimlilik Ölçümü

Şirketinizin ICT altyapısını envanter odaklı bir mimaride entegre bir şekilde yönetebilmek elinizde.

Devamı için tıklayın!

Service Kalitesi

Rekabet tüm dünyada servis sağlayıcıları operasyon odaklı network yönetim stratejilerinden, müşteri odaklı stratejilere doğru zorlamaktadır.

Devamı için tıklayın!

Akıllı Kablosuz Ağlar

WiFi’in hayatımızda en etkin Internet’e erişim teknolojisi olmak yolunda hızla ilerlediğini görüyorsunuz ve bu konuda doğru yatırımla rekabetten bir adım önde olmak istiyorsunuz.

Devamı için tıklayın!

Nat Korelasyonu

IP havuzunun bitmesiyle beraber operatörler Private IP’leri ve Carrier Grade NAT teknolojisini daha yoğun kullanmaya başladılar.

Devamı için tıklayın!

eBülten Üyeliği

Tüm yeniliklerimizden haberdar olmak için eBültenimize kayıt olun!