Dijital Dönüşüme Hazırlık

Dijitalleşme kavramı son dönemlerde hem bilişim yöneticilerinin hem de şirket yönetimlerinin gündeminde üst sıralara yükseldi. Bu durumun gelişmesinde temel olarak, bilişim teknolojilerinin şirketlerin büyüme, müşteri ve çalışanlar gibi ana önceliklerini doğrudan etkilemesi rol oynuyor.

Netaş olarak, dijital dönüşümde bilişimin iş amaçlarına en uygun yapıda konumlandırılmasının ve bilişimin gücüyle yeni gelir alanları oluşturulmasının ön plana çıktığını gözlemliyoruz. Kimi şirketler için bugünden itibaren, kimi şirketler için de yakın dönemde dijitalleşmenin öncelikli konulardan biri olacağını öngörüyoruz. Burada iş önceliklerine ek olarak, dijitalleşmeye hazır ve hızlı sonuç üretebilen bir altyapıya sahip güvenlikli sistemler olmadan, dijitalleşmenin gerçekleştirilemeyeceğinin farkındayız.

Bir başka deyişle, iş önceliklerinin odakta olduğu dijital dönüşümün, ancak bilişim teknolojilerinin optimum kullanımıyla gerçekleşebileceğini öngörüyor, teknolojik birikimimizi bu bakış açısıyla müşterilerimize sunuyoruz. Hem BT hem de iş birimleriyle yaptığımız toplantılarda müşterilerimizi dijital dönüşüme hazırlıyor ve projeleri hayata geçiriyoruz.

Netaş Dijital Kurum Çerçevesi’ni bu doğrultuda hazırladık ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak düzenli güncelliyoruz.

 

NETAŞ Akıllı Şehirler Broşürünü indirmek için tıklayın.

eBülten Üyeliği

Tüm yeniliklerimizden haberdar olmak için eBültenimize kayıt olun!