Ağ İletişimi

Bilişim pazarındaki deneyimimiz ve müşterilerimize sunduğumuz kapsamlı çözümlerle, kurumların ağ altyapılarının verimliliği ve son kullanıcıya sundukları hizmet kalitesinde ölçülebilir artış gerçekleştirmelerine katkı sağlıyoruz. Netaş Kurumsal Ağ Çözümleri ile mevcut yerel alan ağınızı ve geniş alan ağınızı sürdürebilir, esnek, ölçeklenebilir, yüksek performanslı ve güvenli şekilde, en yeni teknoloji eğilimlerine uygun olarak tasarlıyoruz.

Netaş Kurumsal Ağ Çözümleri, ağınızı hızlandırıp maliyetini ve karmaşıklığını azaltmanıza, güvenliğini artırmanıza ve mobilitenin tüm değerlerinden yararlanmanıza yardımcı oluyor. Ağınızın değişen kurumsal gereksinimlere uyum sağlamasına ve yeni uygulama kurulumlarını optimize etmenize olanak veriyor. Kurumlara büyük ölçüde zaman ve para tasarrufu sağlayan çözümlerimiz, iş süreçlerinin verimli işlemesine büyük katkı sağlıyor. Uzun yıllardan bu yana, bilişim sektöründe kaliteli hizmet anlayışımız ve çevre dostu çözümlerimizle öne çıkıyoruz.

Netaş Servis Çözümleri, kritik teknik servis hizmetlerinden bütünleşmiş yönetim ve işletim hizmetlerine kadar geniş bir alanı kapsıyor. Müşterilerimizin ana işlerine odaklanmalarına olanak sağlayacak şekilde, tüm bilgi teknolojileri altyapı ve faaliyetlerinin desteğini ve işletimini gerçekleştiriyoruz. Teknolojik altyapı ve iş uygulamaları ile bunların kullanıldığı iş süreçlerinin yürütülmesine ilişkin her türlü hizmeti bünyemizde barındırıyoruz. Bu alanda, uçtan uca çözümler sunarken, koşulsuz müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Kurumsal Mobilite

Mobil teknolojiler, günümüzde neredeyse her alanda etkisini hissettirmeye başladı. Kurumsal şirketler bu etkinin farkında olsalar da, hâlâ nasıl hayata geçirecekleri konusunda sıkıntılar yaşıyor. Netaş Kurumsal Mobilite Çözümleri ile çalışanlarınızın ve müşterilerinizin verimliliğini artırabilir, işbirliğini güçlendirebilir ve esnekliğini çoğaltabilirsiniz.

Mobil Cihazların Güvenli Erişimi

Ortalama bir kullanıcı şu anda “Kendi Cihazını Getir” (BYOD- Bring Your Own Device) ve mobiliteden kaynaklı olarak üç kat daha fazla mobil cihaza sahip. 1.000 kullanıcılı bir şirket 3.000 kullanıcılı bir şirket gibi görünüyor. Sensörler, kapalı devre televizyonlar (CCTV'ler) ve bina otomasyonu gibi teknolojiler ağa bağlanıyor. Kurumsal firmalar bu hızla büyüyen dalgayı, son derece güvenli bir kablosuz ağ ile karşılayabiliyor.

Mobil Uygulamalar

Çözümlerimiz organizasyonların mobil uygulamalarını, içeriklerini ve işbirliği servislerini daha güvenli bir şekilde ve kesintisiz paylaşmasına olanak sağlıyor.

Konum Tabanlı Kullanım Deneyimi

Mobil uygulama ve portal çözümlerimizle, konumunuzdaki müşterilerinizin davranışlarını keşfedebilir, ne yaptıklarını anlayabilir, onlara daha iyi ve kişisel deneyimler yaşatabilirsiniz. Netaş Servis Çözümleri birimi, uzman teknik personeliyle, konumunuzdaki kapsama alanı ve ürün konumlandırma çalışmaları için profesyonel yazılım ve araçlarla keşif raporları hazırlıyor.

 

eBülten Üyeliği

Tüm yeniliklerimizden haberdar olmak için eBültenimize kayıt olun!