Blog

Sadece Netaş Çalışanlarına Özel Bahçeşehir Üniversitesi “Bilgisayar Mühendisliği Tezli Yüksek Lisans ve Doktora Programı”

Netaş, Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) ile ortak yürüttüğü “BAU NETAŞ Techno-Academy” projesiyle, bilgi ve iletişim teknolojileri alanında çalışanlarına inovatif ve modern mühendisliği aktarmaya devam ediyor. Her iki kurumun eğitim ve ArGe alanında işbirliği yaparak hayata geçirdiği proje sayesinde ülkemizin genç mühendisleri uzmanlaşıyor. Program, “Kampüsüm İşyerim” anlayışıyla öğrencilere derslerin bir kısmını Kurtköy Netaş Ofisi’nde, diğer kısmını ise dünyanın en güçlü 10 VoIP Multimedya ArGe Laboratuvarından birinde yapma imkânı sunuyor. BAU akademisyenleri ve Netaş mühendisleri tarafından hazırlanan 4 dönemlik Bilgisayar Mühendisliği Tezli Yüksek Lisans ve Doktora Programı, multimedya teknolojileri ve güvenlik alanlarında çalışmayı hedefleyen Netaş bordrolu öğrencilere kapılarını açıyor.

Bu yıl programdan faydalanmak isteyenler, kayıt işlemlerini 19 Eylül’e kadar http://www.bahcesehir.edu.tr/ adresinden gerçekleştirebiliyor.

Netaş’lı olmak için siz de aşağıdaki linkten ilanlarımıza başvurabilir, sadece Netaş’lılar için özel olan bu programa dahil olabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/netas-is-ilanlari-

Tarih: 03.10.2015 22:39 Yazar: Netaş Web

Yazar'a Soru Sorun!

eBülten Üyeliği

Tüm yeniliklerimizden haberdar olmak için eBültenimize kayıt olun!