Blog

Biri teknoloji mi dedi?

Yaşadığımız çağın en belirgin özelliği, her dakika bir yeniliğin olması ve bu yeniliklerin hızla paylaşılması. Hatta sadece paylaşmak da yetmiyor, düzelteceksin, dâhil olacaksın, yeniden yapacaksın.

Bütün bunlar yetmezmiş gibi bir de teknoloji meraklısıysan, haberleri bloglardan takip etmeyi seviyorsan, bu saydıklarımızı herkesten çok yapıyorsun demektir.

 

Biz de Netaş çalışanları olarak bir grup blogsever bir araya geldik, zaten DNA’mıza işlemiş olan inovatif yaklaşımlarımızı paylaşmak istedik. Sonuçta ortaya Netaş Blog çıktı.

Netaş Blog’da özgün makale, başarılı saha örnekleri, inovasyon alanındaki gelişmeler, benchmark uygulamaları ve uzman söyleşileri paylaşacağız. Bunların dışında video ve sunum şeklinde paylaşımlarımız olacak. Kısaca, duyduğumuz ne varsa anında burada paylaşacağız.

Yalnız tek başına paylaşım olmaz! Burada konuşmak, tartışmak, eleştirmek, burun kıvırmak, alkışlamak sonuna kadar serbest. Sözümüz teknoloji meraklılarına:

Herkes görünmezlik pelerinini çıkartsın, bizi takip edenleri sitenin ziyaretçi sayısından öğrenmeyelim. Hepinize şimdiden keyifli okumalar, güzel paylaşımlar.

Tarih: 23.01.2012 16:42 Yazar: Netaş

Yazar'a Soru Sorun!

eBülten Üyeliği

Tüm yeniliklerimizden haberdar olmak için eBültenimize kayıt olun!