Haberler & Duyurular    

Netaş’la Salesforce Basecamp’te buluşun!

21 Eylül Perşembe günü Wyndham Grand İstanbul Levent'de gerçekleşecek olan Salesforce Basecamp İstanbul etkinliğinde Netaş olarak yerimizi alıyoruz.

Devamı

Netaş’ın yeni ortağı ZTE oldu

Çok uluslu bilişim çözüm ve sistemleri üreticisi ZTE, 50. yılını kutlayan Netaş’ın, One Equity Partners’ın yönettiği bir portföy şirketi olan OEP Turkey Tech B.V.’ye ait yüzde 48,04 hissesini satın al

Devamı

Netaş'a Bilişim 500'den 7 Ödül!

Netaş, BTHaber Şirketler Grubu tarafından bu yıl 18’incisi düzenlenen Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi (Bilişim 500) Araştırması’ndan 7 ödülle döndü

Devamı

Netaş, 2017 Yılının "Microsoft Türkiye Ülke Partneri" ödülünü aldı.

Microsoft’un global çapta üst düzey partnerlerinden Netaş, Microsoft teknolojisine dayalı müşteri çözümlerine yenilik sunulması ve uygulanmasında mükemmellik sergileyerek onurlandırıldı.

Devamı

Netaş 50. Yıl Özel Ödülü

"Tesid Yenilikçi Yaratıcılık" ödülleri kapsamında "Netaş 50. Yıl Özel Ödülü" Start-up bünyesinde geliştirilmiş yazılım ve/ veya donanım ürününe verilecek.

Devamı

ALS-MNH Derneği’nin her zaman yanındayız.

TFF’nin ev sahipliğinde gerçekleşen ALS – MNH Derneği'nin galasında, Netaş’ın derneğe vermiş olduğu katkılardan dolayı Sayın Emine Erdoğan, CEO’muz C. Müjdat Altay’a teşekkür plaketi verdi.

Devamı

Netaş uzmanlığı dünyanın en büyük havalimanında!

Türkiye’nin lider dijital dönüşüm şirketlerinden Netaş, yönetim kurulunda bulunduğu Avrupa Birliği EUREKA şemsiyesi altında faaliyet gösteren Telekomünikasyon ve Bilişim (Telecommunication and ICT) kü

Devamı

Netaş, Celtic Plus Yönetim Kurulunda Başkan Yardımcılığına seçildi!

Türkiye’nin lider dijital dönüşüm şirketlerinden Netaş, yönetim kurulunda bulunduğu Avrupa Birliği EUREKA şemsiyesi altında faaliyet gösteren Telekomünikasyon ve Bilişim (Telecommunication and ICT) kü

Devamı
Netaş Twitter'da    
Netaş BLOG

Popüler tabirle "Geleceğin Teknolojisine" birlikte göz atacağız.

Şimdi Oku

Kurumsal

Devamı

Kariyer Fırsatları

Başarımızın arkasındaki en önemli kaynak çalışanlarımız.

İnsan Kaynakları

Yatırımcı İlişkileri

Finansal raporlar için tıklayın.

Devamı
Başarı Hikayeleri    

Netaş'ın Aydem için hayata geçirdiği OSOS Projesi büyük bir başarıya ulaştı.

Aydem Elektrik Dağıtım A.Ş’nin klasik şebekelerden akıllı şebekelere geçmesindeki en büyük etken, elektrik geçişleri sebebiyle fazla ısınan kablolarda yaşanan kayıplar ve bu kayıpların mevcut tesislerdeki üretimi sınırlamasıydı.

Devamı

Milli Eğitim Bakanlığı, FATİH Projesi'ni NETAŞ Ağ Çözümleri ile hayata geçirdi.

NETAŞ, Fatih Projesi kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı 46 ilde 9052 adet okula yerel alan ağı kurulumunu gerçekleştirdi.

Devamı

Afet Yönetim ve Karar Destek Sistemi

Afet Yönetim ve Karar Destek Sistemi (AYDES) projesi kapsamında, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın (AFAD) ihtiyaç duyduğu bilişim altyapısı ve karar destek merkezli yönetim modeli için dünyanın ilk ve tek bütünleşik yazılımı geliştirilmiş ve sürdürülebilir bir afet yönetim ve bilgi sistemi oluşturulmuştur.

Devamı

eBülten Üyeliği

Tüm yeniliklerimizden haberdar olmak için eBültenimize kayıt olun!