Haberler & Duyurular    

ALS-MNH Derneği’nin her zaman yanındayız.

TFF’nin ev sahipliğinde gerçekleşen ALS – MNH Derneği'nin galasında, Netaş’ın derneğe vermiş olduğu katkılardan dolayı Sayın Emine Erdoğan, CEO’muz C. Müjdat Altay’a teşekkür plaketi verdi.

Devamı

Netaş, 2016 yılındaki Faiz Amortisman Vergi Öncesi Kârını 73 milyon TL’den 91 milyon TL’ye çıkarttı

Netaş, 2016 yılı sonu finansal sonuçlarını açıkladı. 91 milyon TL Faiz Amortisman Vergi Öncesi Kâr (FAVÖK) açıklayan Netaş, bu alandaki marjını da %9.4’e yükselttiğini bildirdi.

Devamı

Mobil iletişime Türk damgası: Netaş’ın üyesi olduğu ULAK projesinde ilk baz istasyonu siparişleri alındı

Netaş, Aselsan ve Argela ortaklığıyla 4.5G haberleşmede milli yazılım ve donanım bileşenlerinin geliştirilerek mobil haberleşme teknolojilerine yönelik dışa bağımlılığın azaltılması hedefiyle yürütülen ULAK projesi ilk siparişlerini aldı.

Devamı

İSBAK ve NETAŞ’tan akıllı şehirlerde güçlü ağ sistemi için iş birliği…

İstanbul’u uluslararası bir marka şehir yapmak için çalışmalarına yön veren İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve iştiraki İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri AŞ. (İSBAK), Türkiye’nin lider dijital dönüşüm şirketi NETAŞ ile “İstanbul, Akıllı Şehir” projesi için çözümler geliştirilmesi, Ağ Yönetim ve Operasyon Merkezleri kurulması ve işletilmesi amacıyla, Barselona Mobile World Congress’te (Dünya Mobil Kongresi) bir iş birliği protokolü imzalandı.

Devamı

NOVA Siber Güvenlik Ürün Ailesi

Dünyada ve Türkiye'de hızla artan VoIP Tehditlerine karşı NOVA ile karşı koyun!

Devamı

Sonatrach’ın dijital dönüşümünde teknoloji ortağı Netaş oldu

Türkiye’nin lider dijital dönüşüm şirketi Netaş, Cezayir’in ve Afrika’nın en büyük, dünyanın ise 11. büyük petrol şirketi Sonatrach’ın bulut üzerinden dijital dönüşümünü sağlayacak. 44,2 Milyon Dolar tutarındaki proje kapsamında 5 ayrı şehirde toplam 6 veri merkezi tasarlanacak, kurulacak ve devreye alınacak.

Devamı

ArGe kültürünün doğaya yansıması...

Netaş olarak temiz çevre ve sanayi kavramlarını odağımıza alarak hem doğal kaynakların korunmasını sağlamak hem de orman köylülerimize gelir kaynağı yaratmaktan gurur duyuyoruz.

Devamı
Netaş Twitter'da    
Videolar

VIO Akademi Tanıtım Filmi

Netaş Coop Roadshow

Devamı
Başarı Hikayeleri    

Netaş'ın Aydem için hayata geçirdiği OSOS Projesi büyük bir başarıya ulaştı.

Aydem Elektrik Dağıtım A.Ş’nin klasik şebekelerden akıllı şebekelere geçmesindeki en büyük etken, elektrik geçişleri sebebiyle fazla ısınan kablolarda yaşanan kayıplar ve bu kayıpların mevcut tesislerdeki üretimi sınırlamasıydı.

Devamı

Milli Eğitim Bakanlığı, FATİH Projesi'ni NETAŞ Ağ Çözümleri ile hayata geçirdi.

NETAŞ, Fatih Projesi kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı 46 ilde 9052 adet okula yerel alan ağı kurulumunu gerçekleştirdi.

Devamı

Afet Yönetim ve Karar Destek Sistemi

Afet Yönetim ve Karar Destek Sistemi (AYDES) projesi kapsamında, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın (AFAD) ihtiyaç duyduğu bilişim altyapısı ve karar destek merkezli yönetim modeli için dünyanın ilk ve tek bütünleşik yazılımı geliştirilmiş ve sürdürülebilir bir afet yönetim ve bilgi sistemi oluşturulmuştur.

Devamı
 
Kurumsal

Devamı
Kariyer Fırsatları

İnsan Kaynakları
Yatırımcı İlişkileri

Finansal raporlar için tıklayın.

Devamı